SIRT ÇANTASI SEÇİMİ VE OLMAZSA OLMAZLAR

SIRT ÇANTASI SEÇİMİ VE OLMAZSA OLMAZLAR

11 01 2017

Yolculuk biter bitmez hemen keşfe başlamak istiyorsanız mutlaka sırt çantası ile seyahat edin.Sırt çantası ile seyahat etmek her açıdan size zaman kazandıracaktır,hem taşıma olsun hemde havaalanlarında valiz kuyruğu beklemeyeceksiniz.Tabii her çanta ile seyahat edilemez gezinize uygun çanta almalısınız eğer planladığınız geziniz bir kamp gezisi ise çadırınızı, tulumunuzu ve tüm kamp ekipmanlarını alabilecek büyüklükte bir çanta tercih etmelisiniz ama geziniz bir şehir gezisi ise daha küçük kullanışlı sportif bir çanta ilede seyahat edebilirsiniz.
 Çantanızın kendi ağırlığıda çok önemli İçine hiç eşya koymadan dahi ağır olan bir çanta seçmeniz, hem sizi daha çok yoracak, hem de yapacağınız alışverişi havaalanında fazla ücret ödememek için kısıtlı tutmak zorunda kalacaksınız.
Sırt çantanızın çok fazla gözü olması sizin için büyük kolaylık sağlayacak. Eşyalarınızı farklı bölümlere göre ayırarak, sokakta eşya aramaktan kurtulabilirsiniz.Bol cepli çantalar, ufak tefek eşyalarınızı kaybolmadan değerlendirebileceğiniz bir seçenek ve kesinlikle tercih ettiğiniz çantada küçük para bölmeleri olması lazım baktığınız ilk anda fark edilmeyen gizli bölmeleri olan çantaları tercih edebilirsiniz. Yanınıza alacağınız kredi kartları ve nakit görünmeyen bu bölmede olmalı ve son olarak eşyaların ve elektronik malzemelerin gezi boyunca bize lazım olacağını düşünürsek su geçirmeyen bir çanta olmalı

Çanta nasıl hazırlanmalı dersek gezimizin uzunluğuna göre sadece temel kıyafetler ve kişisel ürünler yeterli olacaktır.kullanmayacağınız bir elbise bile ekstra taşıyacağınız yük anlamına gelmektedir. 

Booking.com